هر عکسی بخوای اینجا هست

عکس - عکس - عکس

تازه‌ترین مدل‌های دستشویی

تازه‌ترین مدل‌های دستشویی

امروزه عملکرد و زیبایی وسایل در هم ادغام شده و هر وسیله ای حتی اگر دستشویی و یا حمام هم که باشد از این قاعده مستثنی نیست. پس هنگام خرید به هر دو جنبه آن دقت کنید.
 

امروزه عملکرد و زیبایی وسایل در هم ادغام شده و هر وسیله ای حتی اگر دستشویی و یا حمام هم که باشد از این قاعده مستثنی نیست. پس هنگام خرید به هر دو جنبه آن دقت کنید:

1- دستشویی چینی شیشه ای
 
یک مدل شطرنجی شکل می‌تدستشویید دیوارهای داخلی دستشویی را تزیین کند، اما دکوراسیون استاندارد آمریکایی این دستشویی شیشه ای چینی را به شکلی آرایش می‌دهد که هیچ کثیفی و آلودگی نتدستشویید در بین درزهای آن رخنه کند. رنگ سفید این دستشویی زیبا به قیمت 149 دلار به فروش می‌رسد.
 
 
2- دستشویی استیل ضدزنگ
 

"دکولاو" یک دستشویی استیل ضدزنگ 1201 را به آشپزخانه مورد علاقه شما می‌آورد؛ می‌تدستشوییید این دستشویی زیبا را که 15 اینچ ضخامت دارد به همراه یک ماهوت پاک کن و یا یک روغن جلا به قیمت 99 دلار بخرید.

 

3- دستشویی کاسه ای سه بعدی
 
این دستشویی زیبا که به شکل گلبرگ‌های سه بعدی است، یک دستشویی ایسلندی است که در سایزهای مختلف موجد می‌باشد، دستشوییی است که می‌تدستشوییید به شکل‌های مختلفی از آن استفاده کنید؛ دیواری،‌زمینی یا یا بصورت معلق! این دستشویی 18 اینچ عرض و 34 رنگ دارد. قیمت پایه این دستشویی 275 دلار است.
 
 
4- دستشویی چندلایه ای چدنی
 
سطح کابینت آشپزخانه خود را تمیز کنید. "کوهلر" این دستشویی 14 اینچی را در 24 رنگ به شما عرضه می‌کند. قیمت رنگ سفید این دستشویی 165 دلار وفرم‌ها و رنگ‌های خاص این دستشویی زیبا به قیمت 247 دلار به فروش می‌رسد. 
 
 
5- دستشویی‌های شمارشگر
 
"پالادیو" ، از مجموعه "متروپولیس سدستشویی استون" یک دستشویی با دستورالعمل شمارشگر ابداع کرده است. این دستشویی مورد توجه 34 رنگ دارد و جنس آن چدنی است که در مقابل گرما، ضربه ، و زنگ زدگی مقاوم است.قیمت اولیه این دستشویی 18 در 22 اینچی 420 دلار است.
 
 
6- دستشویی پایه مجسمه ای
 
"دیکولوا" با الهام از مجسمه شیشه ای چینی 3615 این دستشویی زیبای مجسمه ای را ساخته است. این مجسمه 34 اینچ بلندی دارد وتنها برای یک شیرآب ظرفیت دارد. این دستشویی یک رنگ دارد و رنگ منحصر به فرد سفید این دستشویی مجسمه ای 289 دلار قیمت دارد.
 
 
7- دستشویی سکو مانند
 

این دستشویی که به شکل یک سکوی شیشه ای طراحی شده باعث می‌شود در فضا صرفه جویی شده، آلودگی را به خود نگرفته و کثیف نشود . این دستشویی تنها برای یک شیرآب طراحی شده ، اندازه آن 30 در 12 اینچ است و 280 دلار (رنگ سفید) و 322 دلار (رنگ قهوه ای روشن) قیمت دارد.

 

8- دستشویی چینی فواره ای
 

 "کاروما" از آمریکا با ایجاد تعادلی بین یک دستشویی لبه دار و یک دستشویی با یک مجرای آب ، این دستشویی زیبا را طراحی کرده که به رنگ سفید یا شیشه ای چینی است.رنگ سفید این دستشویی هوشمند که 17 اینچ عرض دارد، 344 دلار و رنگ بیسکویتی آن 354 دلار به فروش می‌رسد.‌  

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و چهارم شهریور 1388ساعت   توسط روشنک  | 

كليد و پريز هايى هنرمندانه!

كليد و پريز هايى هنرمندانه!
امروزه طراحان داخلى سعي دارند در كوچكترين اجزاء خانه رد پايى از هنر باشد . اين مجموعه دليلى است بر اين مدعا:
 
 
 
عكس هايى  از كليد و پريز هايى متفاوت:
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم تیر 1388ساعت   توسط روشنک  | 

نمونه ای از چیدمان یک نشیمن زیبا و شیک!


این مدل خانه سبک ویکتوریای سال 1851 در دشت تاریخی "ساوانا" در جورجیا نشان دهنده تعادلی بین سبک مدرن و سنتی است.
 
* مدل‌های ترکیبی

دیوارهای قهوه ای ملایم و کف‌های چوبی اتاق نشیمن فضا را روشن و مانند یک سالن تئاتر زیبا می‌کند. در مقابل این سبک سنتی قالیچه ای با نقش گورخر به رنگ زرد و نیمکتی سفید فضای خانه شما را مدرن و جالب توجه می‌سازد.لوازم شیک و زیبایی مانند پرده‌های مراکشی  و گلدان‌های پرتقالی رنگ می‌تواند به زیبایی خانه شما بیفزاید.
 

* جزییاتی متفاوت

در اتاق پذیرایی مبلمان چرمی با کوسن‌هایی طراحی شده زیبایی خاصی به اتاق بخشیده است. می‌تواند اطراف اتاق پذیرایی خود را به روش عثمانی تزیین کنید. وجود آیینه  در اتاق به بازتاب نور و روشن شدن آن کمک می‌کند.
 
 
* آشپزخانه ای مناسب و راحت

دیوارهایی با بافتی به رنگ سفید آشپزخانه شما را فریبنده می‌کند. با روشی که ما به شما توصیه می‌کنیم  می‌توانید آشپزخانه کوچک و باریک خود را  تبدیل به مکانی دلباز و مناسب کنید اما خانم‌های خانه دار باید توجه کنند که در این روش مجبورند از کابینت‌هایی که در زیر میز تعبیه می‌شوند استفاده کنند و همچنین برای گذاشتن دستمال‌های آشپزخانه، چاقوها و لوازم آشپزی  از دیوارها کمک بگیرند. یک گلدان پرتقالی روشن پر از گل‌های تازه ، و یک جاظرفی سبز زیبا می‌تواند آشپزخانه شما را به مکان شادی پر از رنگ‌های زنده تبدیل کند.

 
* زیبا و با سلیقه

برای نوشتن یادداشت و یا مطالب ضروری ، می‌توانید نقطه ای از دیوار آشپزخانه خود را تبدیل به یک تخته سیاه کنید. كابینتی‌های چوبی در دسترس و انتخاب خوبی هستند. چلچراغ‌های شیشه ای که  ازسقف آویزان می‌شوند انتخاب جالبی برای آشپزخانه به شمار می‌آیند.

 
* معمولی اما خوشایند

در اتاقی كه  مجاز از دیگر بخش‌های خانه  است، می‌توانید میزهای مرمری را در بالای اتاق قرار دهید. صندلی‌هایی با چوب خیزران و کاغذدیواری‌های سبز ترکیب جالب و جدیدی به اتاق شما می‌دهند. با کمک گرفتن از صنایع دستی و همچنین نور کمرنگ  می‌توانید فضای مدرن و بسیار زیبایی برای خانه خود ایجاد کنید.
  
 
* یك اتاق آفتاب گیر زیبا

برای اتاق آفتاب گیر شما ما رنگ سبز نعنایی و سفید را پیشنهاد می‌کنیم که فضایی سرزنده و در عین حال آرامش بخش به اتاق شما هدیه می‌دهند. آجرهای تیره کف اتاق بین قسمت‌های مختلف  خانه یك سایه روشن جالب ایجاد می‌کنند. برای اجزای دیگر اتاق نیز می‌توانید از چلچراغ‌های درخشان و پرتلالو، و میز مارک "لوکیت" ، و گلدان‌های شیشه ای استفاده کنید که به اتاق تان شما شادابی و درعین حال احساس آرامش می‌دهند.

 
*  زیبا و روشن

می توانید صندلی‌های کلاسیک اتاق نشیمن تان را  با کوسن‌های سفید زیبا تزیین کنید. دیوارهای به رنگ روشن خانه شما نیز می‌تواند با کاغذ دیواری‌هایی با نقش‌های مرغان زرین بال و درختان پرشاخ و برگ تزیین شوند.
 
* یک فضای هنرمندانه

ما برای اتاق نشیمن شما یک پیشنهاد مخصوص داریم. می‌توانید اتاق نشیمن خود را که پذیرای مهمانان و دوستان است را با یک پیانوی زیبا و خیره کننده با اثاثیه چوبی کنده کاری شده تزیین کنید. یک کاغذدیواری شیک و یک قالیچه از پوست گاو در جلوی پیانوجلوه اتاق شما را صدچندان می‌کند. در ضمن برای اطراف شومینه تان نیز می‌توانید با قرار دادن چند صندلی با پارچه‌های دست باف ابریشمی راحت ، قالیچه ای طلایی رنگ و  همچنین یک سری ظروف قوه خوری طلایی رنگ زیبا روی میزی قهوه ای رنگ فضایی آرامش بخش و خودمانی برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.

* سبك فقیرانه

صاحب خانه‌هایی كه دوست دارند اثاثیه کهنه و قدیمی خود را کنار بگذارند و آنها را با اثاثیه جدید و زیبا تعویض کنند اما به علت کمبود امکانات قادر به چنین کاری نیستند، می‌توانند میز سنتی و قدیمی خود را با یك روكش طراحی شده به رنگ سبز نعنایی به مبلمانی نو و شیک تعویض کنند.
 

* گرم و مطبوع

صندلی‌های قهوه ای گل میخ کاری شده زمانیکه با کوسن‌های آبی و قهوه ای ست می‌شوند بسیار شیک و زیبا از کار در می‌آیند. ترکیب رنگی باید در اثاثیه تکرار شده و با لوازم کوچک طلایی یا برنزی در میان اتاق فوق العاده می‌شوند.
 
 
* لوازم مجلل

اتاق نشیمن طبقه دوم معمولا فضای مورد علاقه صاحبخانه‌هاست. صندلی‌هایی به سبک ویکتوریا با مبلمانی نقره ای رنگ كه با كوسن‌های سفید یا زرد تزیین می‌شوند انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. می‌توانید در مقابلا دیوار آجرنمای طراحی شده اتاق تان نیز یک آیینه بسیار بزرگ و اثاثیه ای قدیمی قرار دهید، همچنین می‌توانید از یک گلدان شیشه ای استوانه ای شکل مدرن استفاده کنید، که بین لوازم و مبلمان آنتیک و قدیمی شما و لوازم مدرن اتاق تعادل ایجاد کند.

* ترکیب آبی و نارنجی

اتاق پذیرایی پوشیده با مبلمان چوبی سبک ویکتوریا با رنگ‌های روشن و رنگی ترکیب بسیار جالبی می‌شود. تختخواب آبی با پارچه کشمیر و کوسن‌هایی نارنجی رنگ وقتیکه با ملافه‌های نازک و طراحی شده ست می‌شوند فضایی بسیار زیبا و دلنشین بوجود می‌آورند. شیشه‌هایی با سایه روشن‌های تیره نیز زیبایی خاصی به اتاق شما خواهند داد.
 
* طرح‌هایی با رنگ قرمز

قرار دادن صندلی‌های شرقی متعلق به دوران 1960  به رنگ قرمز در میان اتاق یک انتخاب بسیار جالب است و در مقابل  دیوارهای بی رنگ فضای جالبی می‌شود.

* فضای رسمی

دفتر کار در طبقه سوم فضایی تمیز و مدرن با اثاثیه ای به سبک قرون وسطی است. سقف بلند،  كف اتاق با چوب آبنوس احساس شکوه و بزرگی در اطرافیان القا می‌کند ، اما وجود مبلمان نرم برای مهمانان احساس راحتی و آرامش بخش به ارمغان می‌آورد. همچنین ترکیب رنگ‌های قهوه ای ،سفید و نارنجی به فضای اتاق حس شادابی و سرزندگی می‌دهد.
 
* اتاق خوابی مورد توجه

در اتاق خواب اصلی، ترکیب سیاه و سفید واقعا جلب نظر می‌کند. اگر تاج تخت خواب تان با رنگ سیاه و به سبک سنتی طراحی شده باشد، در حالیكه یك میز کرم رنگ کنار تخت تان قرار داده باشید چشم‌اندازی بسیار زیبا و شیک ایجاد می‌کنید.  یك بالش كرم رنگ روی تخت خواب‌هارمونی جالبی با تخت خواب سیاه رنگ شما خواهد داشت.
+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم خرداد 1388ساعت   توسط روشنک  | 

آشپزخانه مكانی مناسب برای رفع خستگی


در خیلی از مجلات مربوط به وضع خانه‌ها و اتاق‌های آن، آشپزخانه را در صورتی مناسب می‌دانند كه به محیط بیرون راه داشته باشد. در یك آشپزخانه، صندلی، میز و نیمكت‌ها فرصتی را برای افراد خانواده فراهم می‌كنند تا رفع خستگی بنمایند.

 1- نیمكت‌هایی با پارچه قرمز

آشپزخانه، مكانی است كه در آن افراد خانواده دور هم جمع می‌شوند. از آنجا كه با این طراحی منحصر به فرد، خیلی از فعالیت‌ها در آشپزخانه صورت می‌گیرند می‌توانند راجع به مسائل خود صحبت كنند.
2- طرح كف آشپزخانه

با فضای مجللی برای میز و صندلی‌ها و ایجاد مكانی مناسب برای پخت و پز این طراحی صورت می‌پذیرد. یعنی باید كف آشپزخانه برای انجام كارها در آن مناسب باشد.
3- پیشخوان آشپزخانه (پیشخوانی كه از هر طرف در دسترس باشد)

مواد پیشخوان یا میز باید خاكستری (مناسب برای میز كار) یا قرمز (برای خورد و خوراك) باشد.
4- پیشخوان‌های خاكستری كار

پیشخوان‌های كارا یك مورد مهم برای هر آشپزخانه‌ای هستند. این پیشخوان‌های خاكستری رنگ به همراه رگه‌هایی از رنگ بژ نمایانگر سطحی صاف می‌باشند و اثر انگشتان، لكه و شكاف‌ها روی آنها مشخص نمی‌شوند.
5- تاقچه بی حصار
از این طریق، هنگام كار در آشپزخانه می‌توانید بچه‌ها را كنترل كنید. یا می‌توانید وسایل مورد نیاز را در این تاقچه‌ها قراربدهید.
6- كابینت متمایز و دارای ظاهری خاص
اگر چه این نوع كابینت به عنوان یك قطعه مجزا به شمار می‌آید، اما واقعا می‌تواند یك كابینت منحصر بفرد باشد.
7- مركز ذخیره سازی وسایل افراد
یك قفسه را در آشپزخانه در نظر بگیرید و از دیس‌ها گرفته تا سی دی، دی وی دی، كتاب و بازی‌ها را در آن قرار دهید.
 8- فضایی برای كودكان

در آشپزخانه فضایی را به كودكان اختصاص بدهید تا در آن قسمت بتوانند اسنك یا ساندویچ‌هایی را برای خود تهیه كنند.
9- مركزی برای وسایل
در طرف دیگر پیشخوان (پیشخوان‌های چند جانبه) آشپزخانه فرهای دیواری و یخچال را قرار دهید.
10- یخچال
در خانه از یخچال‌هایی استفاده نمایید كه فریزر آن در قسمت پایین باشد و كودكان بستنی خود را بردارند. یا خود یخچال یخ ساز داشته باشد تا افراد خانواده و بچه‌ها به راحتی بتوانند از قطعات یخ استفاده نمایند.
11- فرهای دیواری
با استفاده از این فرها و قرار دادن ماكروویو در بالای آنها، گرم كردن غذا در آشپزخانه و پخت و پز به سهولت انجام می‌گیرند. به ویژه برای افرادی كه بیرون از منزل كار می‌كنند.
12- نمایشگاه قابل گرد آوری
شاید بعضی افراد نقطه ای را در آشپزخانه برای نگهداری انواع مربا و ترشی جات در نظر بگیرند، اما می‌توانیم در آنجا نمایشگاهی از انواع كتاب‌های آشپزی، قابلمه‌های مسی، كاسه‌های چینی زیبا برپا كنیم.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم فروردین 1388ساعت   توسط روشنک  | 

مدرن ترین دکوراسیون نمایشگاه های پایتخت را، خود بسازید!؟

 

این سیستم تازه و باورنکردنی به نام Vita با استفاده از mdf ایتالیایی ساخته شده است .این قفسه‌ها خاصیت‌هایی چند گانه دارد ، فضایی برای اشیاء دکوری ، میز تلویزیون ، جعبه CD ، کتابخانه و میز کامپیوتر... این مجموعه یک طرح با کاربری فوق العاده است . مکعب ها ،چهار راه‌ها و مربع‌هایی در هم که فضایی بس مدرن و دلنشین ایجاد کرده و رنگ سفید خالص آن هم  مدرن بودن را در این مجموعه تشدید می‌کند.این طرح برای خانه‌های کوچک امروز و فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد برای فضای کوچک از این نظر که همه کاربرد‌های مورد نیاز برای یک خانه را دارد از جمله کتابخانه ،بوفه ،کابینت،میز تلویزیون ، اتاق کار یا میز کامپیوتر (با استفاده از این مکعب ها و تنظیم درست فاصله آن از زمین یک اتاق کار کوچک برای خود میتوانید ایجاد کنید) .رنگ سفید مجموعه Vitaفضا را بزرگتر نشان می‌دهد و برای یک فضای بزرگ چون بخش عظیمی‌از فضای خالی را می‌توان با این طبقه بندی‌ها پر کرد.این طرح توسط Mariani با الهام از طرح‌های ریاضیدان برجسته John در سال 1960 ابداع شده است .  Mariani با یک خلاقیت کوچک به طرحی بزرگ دست یافته است. با همراه باشید برای دیدن کلکسیون بی نظیر Vita:
 
 
 
 
 
 
 

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم فروردین 1388ساعت   توسط روشنک  | 

مطالب قدیمی‌تر